Izvēlne
Jūsu grozs
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

AUTO ĶĪMIJA

Brand: GRASS Model: 1 Litrs
Koncentrēts līdzeklis vieglā un smagā transporta bezkontakta mazgāšanai. Bez grūtībām likvidē ceļa putekļus, netīrumus, eļļu, kukaiņu pēdas. Rada noturīgas lielas putas, kas viegli nomazgājas no virsmas. Nenodara kaitējumu alumīnija, niķelētiem un citiem pārklājumiem no krāsaino metālu sakausēj..
6,39€
Brand: GRASS Model: 600 ml
Līdzeklis paredzēts, lai noņemtu līmlentes (skoča), košļenes, gumijas, līmes kā arī grafiti, marķera un briljanta zaļā (ziļonkas) traipus no dažādām virsmām. Bāzēts uz efektīviem augstas tīrības gaistošiem šķīdinātājiem, tāpēc bez asas smakas...
6,83€
Brand: GRASS Model: 250 ml
Koncentrēts efektīvs produkts, kas aizsargā automašīnas lakojumu no ārējās vides iedarbības. Piemīt spēcīga ūdens atgrūdoša spēja, paātrinot virsbūves izžūšanas procesu pēc mazgāšanas. Piešķir papildus spīdumu un antistatiskās īpašības. Nesmērē un nebojā stiklus. Efektīvs pat izmantojot cietu ūdeni ..
2,61€
Brand: GRASS Model: 1 Litrs
Paredzēts manuālai dažādu veida auto mazgāšanai. Efektīvi attīra ieēdušos netīrumus, sodrējus, eļļas traipus, sāli un citus smagus ekspluatācijas piesārņojumus, nodrošina pulējošu efektu. Nekairina roku ādu.1.Izšķīdināt 20–30 g šampūna 10 litros ūdens.2.Uzklāt uz virsmas ar sūkļa palīdzību.3.Kārtīgi..
2,13€
Brand: GRASS Model: 600 ml
Jauna formula. Virtuves tīrīšanas līdzeklis. Tīrīšanas līdzeklis virtuvei Azelit. Līdzeklis tauku, piecepumu, tīrīšanai no cepamām pannām, ēdienu gatavošanas plītīm, daudzfunkcionāliem katliem, griliem, taukvāres katliem, cepeškrāsnīm un mikroviļņu krāsnīm. Satur aktīvas tauku sadalīšanas sastāvdaļa..
3,07€
Brand: GRASS Model: 500 ml
Profesionāls koncentrēts līdzeklis riepu, kā arī automobiļa un citu gumijas detaļu tīrīšanai,un pulēšanai. Atjauno melno krāsu, atjauno virsmu, piešķir glancētu spīdumu. Pasargā no ātras novecošanās. Ziemā aizsargā durvis no aizsalšanas...
8,20€
Brand: GRASS Model: 600 ml
Universāls tīrītājs stikliem, spoguļiem, plastmasai, hromam, flīzēm. Neatstāj notecējumus, plankumus, ekonomisks izmantošanā. Piešķir virsmām antistatiskas īpašības, nodrošina maksimālo redzamību. Var izmantot birojos mēbeļu tīrīšanai, monitoru, stiklu, spoguļu, tirdzniecības iekārtu atjaunošanai. G..
2,37€
Brand: GRASS Model: 1 Litrs
Mazgāšanas līdzeklis dažādām virsmām. Efektīvs mazgāšanas līdzeklis riteņu disku tīrīšanai no smagiem piesārņojumiem, kurus nevar nomazgāt ar auto šampūna palīdzību, tādus kā: sveķi, naftas produkti, sodrēji, rūsa, kā arī putekļi no bremžu klučiem. Drošs laku un krāsu pārklājumiem, gumijas un plastm..
6,89€
Brand: GRASS Model: 500 ml
Riteņu arkas tīrītājs  smagu rūsas piesārņojumu novēršanai. Neitrāls ph-formulas sastāvs nav bīstams ne diskiem, ne automašīnas virsbūvei. Disk Cleaner Super ir paredzēts bremžu putekļiem uz diskiem, kurus nevar pilnībā notīrīt ar parastajiem līdzekļiem. Disku tīrītājs DISK cleaner super dažās ..
5,71€
Brand: GRASS Model: 500 ml
Ekspress pulēšanas līdzeklis pielietojams jebkurai virsbūves krāsai. Ātri un viegli atjauno spīdumu un atsvaidzina izbalējušu virsbūves krāsojumu. Īpašās sastāvdaļas, kas ir līdzekļa sastāvā, aizsargā virsmu un atgrūž ūdeni, paātrinot žūšanas procesus...
3,15€
Brand: GRASS Model: 600 ml
Jauna formula. Virtuves tīrīšanas līdzeklis. Līdzeklis tauku, piecepumu, tīrīšanai no cepamām pannām, ēdienu gatavošanas plītīm, daudzfunkcionāliem katliem, griliem, taukvāres katliem, cepeškrāsnīm un mikroviļņu krāsnīm. Satur aktīvas tauku sadalīšanas sastāvdaļas, kas palīdz nodrošināt ātrāku rezul..
4,46€
Brand: GRASS Model: 500 ml
Šķidrs polimēru konservants spīdumam, krāsu un plastmasas un hromētu detaļu aizsardzībai un kopšanai. Uz virsmas izveido polimēra plēvi, kas aizsargā pret mitrumu, putekļiem un citiem kaitīgiem vides faktoriem. Palielina krāsu dziļumu un spožumu, vienlaikus pasargājot plastmasu, gumiju un stiklu no ..
14,93€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 30 (Kopā lapu - 3)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.