Preču grupas
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

20W-40 MANNOL 4-Takt Premium 1 litrs

20W-40 MANNOL 4-Takt Premium 1 litrs
Jaunums Polulārākais
20W-40 MANNOL 4-Takt Premium 1 litrs

Augstas kvalitātes sintētiskas bāzes motoreļļa divriteņu transportlīdzekļu moderniem četrtaktu motoriem ar integrētu pārnesumkārbu un bez tās un ar eļļas vannas sajūgu, ar gaisa un šķidruma dzesēšanu. To var izmantot motoros ar sausa tipa sajūgu. Tas bija paredzēts garantētai motora aizsardzībai un pārnesumkārbas izturībai.

Produkta īpašības:

-Īpaša piedevu pakete un sintētiskās sastāvdaļas nodrošina augstu berzes elementu saķeres koeficientu, kas ļauj izvairīties no to nodiluma sānslīdes novēršanas dēļ un nodrošina precīzu un vienmērīgu sajūga darbību starta, paātrinājuma un braukšanas laikā ar nemainīgu ātrumu, tādējādi ļaujot viegla pārnesumu pārslēgšana;

- Tam ir lieliskas eļļošanas, pretnodiluma un pretbriezes īpašības, kas samazina degvielas patēriņu, uzlabo motora jaudu un kalpošanas laiku. Tas nodrošina maksimālu cilindru sienu un vārstu pārnesuma nodiluma aizsardzību;

- tai ir paaugstināta termiskās oksidēšanās stabilitāte un izturība pret augstām temperatūrām, pie kuras tā saglabā spēcīgu eļļas plēvi; - augsta viskozitātes indeksa dēļ tas saglabā stabilas viskozās īpašības jebkuros ekspluatācijas apstākļos;

- Īpašas mazgāšanas līdzekļu-dispersijas piedevas uztur motora daļas ideāli tīras;

- Tam ir lieliskas pretputošanas īpašības;

- Augstas veiktspējas inhibitori nodrošina izcilas pretkorozijas īpašības;

- to var sajaukt ar analogām minerāleļļām un sintētiskām eļļām;

- Optimāls sēra un fosfora saturs nodrošina labvēlīgus apstākļus katalītisko neitralizatoru darbībai. Tas ir paredzēts lielceļu un apvidus transportlīdzekļu, mopēdu, visurgājēju (kvadriciklu), motorolleru un citu divriteņu transportlīdzekļu ar “mitru” sajūgu, kas aprīkots ar katalizatoriem, četrtaktu benzīna dzinējiem.


Specifikācija:

TYPE 4-Stroke Engine Oil

SAE 20W-40

API SN

JASO MA2


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts Labs
Aizsardzības kods

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

2,88€
  • Stock: In Stock
  • Model: 1 litrs
  • Weight: 1.00kg
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.